Подпишитесь на рассылку наших горящих туров

(057) 7664578, (057) 7664579

Поиск тура

Бліц канікули: Львів + Замки Львівщини заказать
Украина - смотреть все туры!

 

«Бліц канікули: Львів + Замки Львівщини»

3 дні / 2 ночі

 

1 день

Прибуття до Львова. Зустріч групи на вокзалі біля вагону. Трансфер в готель громадським транспортом. Розміщення.

Переїзд в центр міста громадським транспортом.

Почнемо знайомство зі Львовом з пішохідної екскурсії «Княжий Львів». Спочатку - маленький екскурс в минуле - сходження на вершину міста - Високий замок (розташований біля Лисої гори, овіяної безліччю легенд), і, як винагороду - огляд будинків, вуличок і всіх визначних пам'яток з висоти пташиного польоту. Куди не глянь - скрізь хочеться побувати, все подивитися. Але не варто затримуватися!

Далі нас чекає пішохідна екскурсія «Старовинний Львів». Спочатку ми потрапляємо в легендарне серце Львова - пл. Ринок. Колись тут жили королі, князі, до 1939р жваво велася торгівля, а сьогодні це музей під відкритим небом в 45 будинків різних кольорів, стилів і епох.

Оскільки у Львові завжди проживало багато представників різних національностей - це неодмінно відобразилося на його історії. Заглянемо ми і туди: древній Вірменський, строгий Русинський квартали і барвистий Єврейський квартали.

Обід в центрі міста.

Далі наш маршрут слід до найбільшим архітектурним творінням Львова - Латинська катедра, каплиця Боїмів, Домініканський собор, Успенський собор, Вірменська церква.

Відвідування музею зброї «Арсенал» - експозиція музею налічує близько п'яти тисяч одиниць експонатів зброї з XI ст. до кінця 70-х років ХХ ст. із понад 30-ти країн світу

Після чого, ми здійснимо променад по проспекту Свободи, починаючи від пам'ятника Адама Міцкевича. Закінчимо променад, або як прийнято говорити у Львові - «шпацеру», у прекраснейшего театру Опери та балету ім. С.Крушельницької. Факультативно відвідування екскурсії театром або вистави.

Де ж купити кращий сувенір зі Львова якщо не на «Вернісажі»?!. Ринок сувенірів «Вернісаж»зачарує вас різноманіттям пропонованих сувенірів, де кожен зможе вибрати що душі завгодно.

Вечеря в центрі міста.

Вільний час. Нічліг.

2 день

Сніданок.

Посадка в автобус, виїзд на екскурсію по Золотому кільцю Львівської області (замки в Олеську, Підгірцях, Золочеві).

Олеський замок - один із найстаріших на Західній Україні, який зберігся з ХIII ст. Був резиденцією польських королів і «колискою» Яна III Собеського. В даний час в замку - музеї зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптур, прикладного мистецтва Х-ХІХ ст.

Підгорецький замок - один з найвідоміших замків України, є видатною пам'яткою познеренессансной архітектури. Був побудований як замок для розваг, який дивував своєю замкової арітектурой і неповторністю.

Обід.

Золочівський замок - побудований в 1630-х рр. зразок цитаделі з бастіонами. Належав в ХVII-ХVIII ст. польським магнатам Собеським і Радзивілам. У дворі замку знаходиться великий палац і унікальний «китайський» палац, аналоги якого знаходяться в Санкт-Петербурзі та Берліні.

Повернення до Львова. Нічліг.

3 день

Сніданок. Звільнення номерів.

Сьогодні нас чекає не менш цікавий день.

Пішохідна екскурсія "Австрійський Львів" - ми пройдемо вулицями, забудова яких проходила в часи правління "старенької" Австро-Угорщини - вул.Коперника з палацом Потоцьких, Картинна галерея, Оссолінеум (тепер бібліотека ім В.Стефаника), помпезний "Галицький Сейм" (в даний час - головний корпус Університету ім.І.Франка), Будинок Вчених. Також ми зможемо піднятися на Святоюрську площа, де нашому погляду стане головна святиня Української Греко-Католицької Церкви - бароковий собор св. Юра.

Обід в центрі міста.

Наступним пунктом нашого маршруту будуть унікальні музеї Львова:

Відвідування Музею-Аптеки. Тут ми дізнаємося одну з багатьох таємниць Львова - історію таємної спільноти алхіміків і лікарів Львова, які у своїх прихованих лабіринтах готували «напій життя». Про це та багато іншого розповість Музей-аптека - перша аптека Львова, яка у своєму приміщенні і підземелля зберігає багато таємниць, секретів та історичних коштовностей.

Відвідування музею коштовностей «Королівські палати» - експозиція музею повторює атмосферу в якій жили королі і вельможі - розкішні меблі, величні картини, золоті дзеркала і свічники, величезна кількість дорогоцінних прикрас, орденів і ще багато цікавого.

Ви зможете безкоштовно відвідати «Копально кави» де побачите як добувають кавові зерна під землею, готують їх за спеціальними рецептами, а також зможете купити для себе справжньої львівської кави. Далі солодка сторінка нашого міста «Майстерня шоколаду» - тут Вам продемонструють як виливають шоколадні вироби, а також купити різноманітні смаколики з шоколаду!

Жаль, але львівська казка завершується. До нових зустрічей.

Трансфер на вокзал громадським транспортомВідправлення групи.

 

Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх об'єму

 

Проживання

Вартість туру, при групі

15+1

30+2

40+3

Хостел (4-8м.номери, ТУД на поверсі)

770

710

680

Готель *** (3-4м.номери, ТУД в номері)

810

740

710

 

 У вартість туру входитьпроживання, 2-разове харчування, екскурсії згідно програми, транспортне обслуговування, вхідні квитки в музеї по програмі, супровід гіда-екскурсовода, страхівка.

 

 У вартість туру не входить: факультативні заходи, проїзд громадським транспортом, особисті витрати,трансфер вокзал-хостел/готель-вокзал (для груп 15+1 - 500 грн., 20+2– 600 грн, 30+2 – 800 грн.).

 

Заказ тура: Бліц канікули: Львів + Замки Львівщини
Google