Подпишитесь на рассылку наших горящих туров

(057) 7664578, (057) 7664579

Поиск тура

КУБА и МЕКСИКА: ЕСКЛЮЗИВНИЙ ТУР "ПО СЛІДАМ ПІРАТІВ КАРИБСЬКОГО МОРЯ" заказать
Мексика - смотреть все туры!

 

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ТУР

 

«ПО СЛІДАМ ПІРАТІВ КАРИБСЬКОГО МОРЯ» 

ü За одну поїздку відвідати 2 країни

ü  Різноманітна екскурсійна програма

ü Тур на 12 ночей/13 днів

 

 

 

 

 

 

 

 

Дати турів: кожної середи.

 

Тур

Тип

харчування

   Ціна

  ½ Dbl

 

По слідам піратів Карибського моря

 

  FB в Гавані

 

AI в Канкуні

 

1358 USD

 

 

 

 

 

 

 

1-й день:Гавана. Приліт в Гавану, трансфер в готель Гавани.

2-й день: Гавана Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по Гавані, з відвідуванням найвизначніших місць аутентичної столиці: історичного центру Старої Гавани, Заводу з виготовлення Кубинського рому та площі Революції. Обід в місцевому ресторані. Вільний час в центрі Гавани. Трансфер у готель. Вечеря у готелі.

3-й день: Гавана-Віньялес-Гавана. Сніданок в готелі. Виїзд у долину Віньялес ,до самої західної  кубинської провінції, де вирощують більше ніж 70% табаку на Кубі, по дорозі можна насолодитись гарними пейзажамиСьєрра дел Росаріо. Відвідування табачної фабрики в місті Пінар-дель-Ріо для ознайомлення з процесом виробництва сигар. Відвідування індіанської печери з прогулянкою по підземній річці «Сан Висенте». Обід у місцевому кафе. Повернення в готель. Вечеря в готелі.  

4-й день: Гавана-Гуама-ГаванаСніданок в готелі. Виїзд на півострів Запата. Зупинка в кафе «Фіеста Кампесіна»,відвідування парка Монтемар,крокодилової ферми,прогулянка на моторних катерах в Індійске поселення племені Таїно. Обід в ресторані. Трансфер у Гавану. Вечеря не включена.

5-й день: Гавана. Сніданок в готеліВільний день - по бажанню факультативні екскурсії. Вечеря не включена.

6-й деньГавана (переліт в Канкун)Сніданок в готелі. Трансфер в а/п Гаваны, переліт в КанкунГруповий трансфер в готель Канкуну.
7-12 дні – Канкун Відпочинок на океані в готелі Канкуну.

13-й день Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт Канкуну.

У вартість тура включено: екскурсійна програма на Кубі з російськомовним гідом, проживання в готелі Гавани (5 ночей)проживання вготелі Канкуну на «все включено» (7 ночей), харчування на Кубі – по програміусі трансфери по програмі , страхування

Додатково сплачується: міжнародний авіаперелітаеропортовий збір при вильоті з Куби (27 дол/чол.), віза на Кубу (30 дол/ чол)

 

Заказ тура: КУБА и МЕКСИКА: ЕСКЛЮЗИВНИЙ ТУР "ПО СЛІДАМ ПІРАТІВ КАРИБСЬКОГО МОРЯ"
Google